Strona główna
O nas
Realizacje
Aktualnosci / praca
Porady
Pomocne linki
Kontakt

 

 


O nas

Agencja Budowlana KALDO istnieje od dwunastu lat. Założenie firmy poprzedziło ponad 20 lat pracy na budowach i przy sporządzaniu projektów. Zdobyte wcześniej doświadczenia i kontakty procentują teraz przez współpracę z wieloma specjalistami w różnych dziedzinach budownictwa.

Nasza firma stara się łączyć najlepszych ludzi do wykonywania wszelkich zadań w obrębie budownictwa. Trzeba pamiętać, że każdy budynek jest inny, warunki budowy i eksploatacji są różne. Indywidualność to specyfika budownictwa. Dlatego tak ważne jest doświadczenie ludzi w tej branży. Dlatego nasza firma stawia na najlepszych, najbardziej doświadczonych. A tych starszych wspomaga młodymi, wykształconymi, pełnymi zapału inżynierami.

KALDO to:
  K - konstrukcje, wykonawstwo, nadzory, zarządzanie budową
  A - architektura, projektowanie
  L - ludzie, wiedza, doświadczenie
  D - dobra, rzetelna i efektywna praca
  O - otwartość na potrzeby klienta

Oferujemy usługi z obszaru budownictwa:
- wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej budynków, zagospodarowania terenów, infrastruktury podziemnej,
- generalne wykonawstwo robót budowlanych,
- nadzorowanie robót budowlanych, zarządzanie realizacją inwestycji,
- nadzór nad eksploatacją obiektów budowlanych, wykonywanie przeglądów, zakładanie i prowadzenie książek obiektów, typowanie i nadzorowanie robót remontowych.

Jesteśmy szczególnie zainteresowani łączeniem oferowanych usług w kompleksową obsługę. Doświadczenie w tak szerokim obszarze budownictwa wyróźnia nasza firmę i pozwala zaprezentować ją jako partnera, który zadba o zaprojektowanie i wybudowanie, a potem utrzymanie obiektów budowlanych przez cały okres ich istnienia i weźmie za to odpowiedzialność. Właściciel lub zarządca nieruchomości zabudowanej nie musi się martwić zatrudnianiem kolejnych firm do projektowania, budowy, remontowania, przebudowywania itd - może te wszystkie zadania zostawić jednemu partnerowi. Może się skoncentrować na robieniu tego, co umie najlepiej. Nie musi tracić czasu na zajmowanie się tym, na czym się nie zna.
Jesteśmy elastyczni w przyjmowaniu zakresu zlecenia, dostosowujemy się do oczekiwań klienta.
Oczywiście nie wszystkie zadania wykonujemy własnymi siłami. Ale my wiemy gdzie i jak szukać fachowca, jak zadawać pytania, czego wymagać, jak się rozliczać. Spróbuj !

 
   
www.kaldo.net.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone 2004 - 2020